Regisztráció Elfelejtett jelszó

MOL fórum

Re: nincs cím

#727567 Nyeretlen_Keteves Előzmény: #727565

Köszi! De ha ez a száguldás nem áll meg akkor ideges leszek! :-) Persze azért vettem is egy kicsit(egyszer ez is jó lesz valamire), de csak az íze miatt :-)

Re: nincs cím

#727510 Nyeretlen_Keteves Előzmény: #727493

Venni kell, emelni kell! Most már olcsó! 12K-nál még baromi drága volt! :-) A helyzet nem egyszerű... de inkább nem mondok semmit mert úgysem jönne be :-)

Re: nincs cím

#727457 Nyeretlen_Keteves Előzmény: #727401

No, ezt jól beírtam a napokban, hogy áprilisban nem fog vele történni semmi és nem éri el a 13 ezret! :-)

Most azt mondom, hogy nem éri el a 14K-t (soha :-) Akkor hajrá!!