Köszi! De ha ez a száguldás nem áll meg akkor ideges leszek! :-) Persze azért vettem is egy kicsit(egyszer ez is jó lesz valamire), de csak az íze miatt :-)
Köszi! De ha ez a száguldás nem áll meg akkor ideges leszek! :-) Persze azért vettem is egy kicsit(egyszer ez is jó lesz valamire), de csak az íze miatt :-)
És el is ment! Átveszem tőled ezt az elemzésest hókuszpókot :-)
A maradékot csak 13795-ért adom! Lehetőleg még ma! :-) Mivel ezt beírtam, nagy esély van az igen gyors zuhanásra :-)
köszi, shortolni azért nem akarom :)
leszálltam
Ez már megint nemnormális...beszállni sem lehet :))...grat annak aki a vonaton ül!
az egy dolog, de milyen olcsón :) certit vettem...
http://stockland.hu/blog/show/3312 elemzéske
Elemezd fel úgy 15K-ra, de hirtelen :-) Instant haszonra vágyom!
Venni kell, emelni kell! Most már olcsó! 12K-nál még baromi drága volt! :-) A helyzet nem egyszerű... de inkább nem mondok semmit mert úgysem jönne be :-)
este felteszem a mol elemzést
:D érzed magadban az erőt látom... :)
No, ezt jól beírtam a napokban, hogy áprilisban nem fog vele történni semmi és nem éri el a 13 ezret! :-)
Most azt mondom, hogy nem éri el a 14K-t (soha :-) Akkor hajrá!!
ha ez is úgy viselkedik, mint otp...