Pedig egy gyenge vissza tesztre számítottam.
rés a pajzson
nagyon jó a forgalma
egyre inkább, célár elvileg 13600
Újabb kosárka repült, szerintem azért kapunk még olcsóbban is. Kitörés? Lehetséges, hogy most szépen megrántják de továbbra sem hiszek a nagy szárnyalásban, főleg azért mert csak május elejére kalkuláltam:-) Szoktak olyat játszani, hogy más koreográfiát alkalmaznak évről-évre oszti előtt... nehogy már túl egyszerű dolga legyen a spekinek! :-) De tőlem mehet akár 14K-ig is nem fogok sírni. Most kell(ene) ügyesen(inkább szerencsésen) lekereskedni ezt az időszakot. Dolgozok rajta! :-)
Ez most olyan kitörésgyanúsnak tűnik...
Tegnapi kosárkámat eladtam, de hova ez a nagy száguldás? :-) Meg lesz ennek még a böjtje, legalábbis remélem :-)
12 K felett már egy darabot sem veszek. 11.9-nél van bekészítve a következő kosárkám. Utána már csak egy kosárkám marad amibe ebből a f@sból még beleeshet valami. A legoptimistább várakozásaim szerint sem fog 13.3 fölé menni osztalékig. Véleményem szerint, áprilisban semmilyen komolynak nevezhető emelkedés sem lesz benne. Értem ezalatt, hogy 13K környékére biztosan nem megy. Ez 100% :-)
Hullott is a kosárkámba, csak nehogy sírás legyen a vége :-)
Már alakul is! Kosárkáim bekészítve! :-)
akkor 11 alá :)
kicsapódtam ma de. a 11900-12215 vételeimmel.
mostmár tényleg zúzzák 12 alá,nem zavarna.
Aggodalomra semmi ok! Majd 12000 alatt vehetünk megint az "osztirallyra" :-)
Ismét elővették Ukrajna rendezetlen csődjét, ami generálhat eladási hullámot a BÉTen.
azért az elég gonosz volna, putymó agyvérzést kap..
Köszi