A chartját elnézve ebből jó kis fülescsésze lesz. :)
Adózási kérdés:
USA rv. osztalékja után úgy látom a KBC levonta a kinti, itthoni adót + EHO-t is, akkor csak fel kell tüntetni az adóbevallásban a dolgot?
+ A Gazpromnál nincs külföldi és haza adó sem (London Exchange). Elméletileg abból elvonták, de miért nem jelentkezik a KBC-s kimutatásban?