Re: nincs cím
Bendeguz Előzmény: #719905olaj óráson dupla csúcsnak néz most ki, kezd lekonyulni a jobb csúcsból. indikátorok erősen eladásba biggyedtek.
sdrl: hasonló, de annyira nem meggyőzően. naposon 13.05 EMA50, 13.50 pedig a csökkenő trend. ezeket kéne most leküzdeni, akkor mehetne. nagy a dilemmám!