Regisztráció Elfelejtett jelszó
Hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

rbbj portfolio

Re: nincs cím

#720013 Ddavid Előzmény: #719959

A chartját elnézve ebből jó kis fülescsésze lesz. :)

Adózási kérdés:

USA rv. osztalékja után úgy látom a KBC levonta a kinti, itthoni adót + EHO-t is, akkor csak fel kell tüntetni az adóbevallásban a dolgot?

+ A Gazpromnál nincs külföldi és haza adó sem (London Exchange). Elméletileg abból elvonták, de miért nem jelentkezik a KBC-s kimutatásban?

Re: nincs cím

#719959 rbbj11 Előzmény: #719954

seadrillt 52.63-rol tartom, nus-t is vettem, azt hittem, nagyobbat korrigäl, de hagytam böven puskaport nus bövitesre

Re: nincs cím

#719958 rbbj11 Előzmény: #719943

szerintem lemegy 15.11-re rest tölteni, tul drägän väsärolta fel a rivälist

Re: nincs cím

#719956 rbbj11 Előzmény: #719939

szerintem duplaaljas trendfordulo van, ezer a restöltés utän csak kis korrekcio lesz es mehet toväbb

Re: nincs cím

#719954 Bendeguz Előzmény: #719952

Seadrill visszavéve 119 centtel drágábban. Nevezhettek hülyének, de megalapozottan adtam el és most megalapozottan vettem vissza. Ebben az évben hű maradok a rendszeremhez, még ha kevesebb, de biztosabb is lesz a profit. 13.28 lett végül az áram.

Re: nincs cím

#719952 Bendeguz Előzmény: #719945

hoppszi dézi, ez nem tartotta meg. a másik lehetséges trendvonal 15.5, alatta 13.5

ez sajnos nem egzakt tudomány :(

Re: nincs cím

#719943 Bendeguz Előzmény: #719932

staples dupla alj miatt célár 20$. a 19$ magasságában az a kis sziget nagyon megkavarta a technikát, indikátorok értelmezhetetlenek lettek. hosszabb távon van egy emelkedő csatorna, 16-17 között van az alsó szár, ami jó támasz lehet.

Re: nincs cím

#719928 Bendeguz Előzmény: #719905

olaj óráson dupla csúcsnak néz most ki, kezd lekonyulni a jobb csúcsból. indikátorok erősen eladásba biggyedtek.

sdrl: hasonló, de annyira nem meggyőzően. naposon 13.05 EMA50, 13.50 pedig a csökkenő trend. ezeket kéne most leküzdeni, akkor mehetne. nagy a dilemmám!

Durci, hogy ma az olaj 3…

#719901 Koffein

Durci, hogy ma az olaj 3% ment... a SeaDrill és társai mennyit fognak menni?

Re: Staples-Office Depot

#719897 rbbj11 Előzmény: #719887

nekem is u.ez a bajom a hirtelen erös tépéseknél...de gyakran semmi korrekció nincs, föleg trendfordulóknál, igy teljesen ki lehet maradni, ha nem szäll be az ember drägän