Regisztráció Elfelejtett jelszó

rbbj portfolio

Re: nincs cím

#719501 Bendeguz Előzmény: #719419

kicsit szomorú vagyok, hogy nem vettél 44-en, amikor körbelelkendeztem az LCI-t, most küldhetnéd nekem a rekesz pezsgőt hálából :) közben az én pakkom is szép nyerőbe fordult, MUX-ot kiülöm, ez az arany és a réz éve lesz. Avianca mintha mocorogna, de egyelőre nem zavar. Nézek ma pár papírt, feldobom elemzésekbe az elmúlt 30 post részvényeit. Fater számláján is kéne kötnöm egy pozit :)

Re: nincs cím

#719473 LALITIPP Előzmény: #719463

Yen első célár teljesült 120-nál.Lezártam nagyrészét.Olcsóbban visszavenném.2.célár 140.Én is nyersanyagos cégeket nézek mostanában.

üdv.

Re: nincs cím

#719463 rbbj11 Előzmény: #719458

kösz, de tartok töle, te ennél sokkal többre vagy képes, az alapján, amit eddig lättam nálad fórumos versenyeken is ;)

Yen pozijaid vannak még?

Re: nincs cím

#719410 rbbj11 Előzmény: #719407

teljes portfolio start: 32900 usd, lett 52280 usd, osztalékok nélkül, de azt tudjuk be inflának és szla-vezetési díjnak, broki költségnek, számgép amortizációnak

Re: nincs cím

#719408 Koffein Előzmény: #719402

nagyon durva :D azért gondolkodom rajta, mert még látok teret a növekedésben...

a felsoroltak közül nekem ANY -ban van pozim, de gondolkodom, hogy lehet ki kéne szállni belőle, túl régóta vagyok benne még 500alatt sikerült spájzolni... :)

Re: nincs cím

#719407 rbbj11 Előzmény: #719405

Mellesleg idén lezárnék majdnem mindent, a teljes portfólió átkerülne nyersanyagkapcsolt dolgokba. Ill. hónapok óta dolgozom felülvizsgálaton, de egyszerüen nincs elég idöm, ehhez föállásban kéne ezzel foglalkozzak.

Re: nincs cím

#719406 rbbj11 Előzmény: #719404

34 db plusszos, 7 db minuszos, 6 db nullás. Lehet, nem Nyilasi kellett volna alapot indítson... :)

Mágikus duplázás (legalább közelitöleg) vagy még magasabb hozam: 15 db

Felezés vagy még rosszabb: 2 db.

Re: nincs cím

#719404 rbbj11 Előzmény: #719402

2012 aug-ban indult ez a blog. Lássuk mi történt azóta! Elég sok helyen 100% haszon a forever long jegyében.

Starbucks (vétel 46 $). Most 88 usd.

Yum!Brands (55$, f.), most 73

Dollar General (48$), most 67

BestBuy (14$), most 36

Macy's (44$): most 64

Adidas (50 eur, f.), most 61

Puma (212 eur), most 169

Philip Morris (83$), most 80

Michael Kors (60$), most 71

American Eagle (14$), most is 14

Skullcandy (7 $), most 10

Nokia (2€): 5 euróért végleges eladás a javaslat - megtörtént

ZTE (1,1€), most 1,98

ÁNY (430 Ft), most 858

Aqua America (22,5$), most 27

Firstenergy (41 $), most is 41, de 3,5% osztalekok mentek

JP Morgan (40 $), most 55

Jack Henry (37.5$), most 62

BAC (7,2$), most 15

Raiffeisen (28€), most 10

Deutsche Bank (28€), most 26

Plotinus (1800 ft), most 4100

Bank of NY Mellon (31$), most 36

M&T Bank - MTB (114$), most is 114

Wells Fargo (42.6$), most 52

Citi (50$), most 47

Allianz (95€,f.), most 146

Direct Line Insurance (190p), most 312

Wellpoint (55$,f.):134 lett

Fresenius (60€,f.), most 66

Ipar

General Dynamics (62 $), most 134

AgCo. várnék 40 $-ig és bővíteném egy nagy tőzsdei medvében 20 $-on.

Erre még van lehetöség, most 43

Energia

Wisconsin Energy (35 $), most 57

Chevron (102$), most 100

Cummins (87.5$), most 140

OMV (26€), most 22

Phillips66 (47$), most70

Valero (29$), most 53

Tech szektor, informatika, internet

PCLN (kb. 300$), most 1020

EA (12.5$), most 55

Ebay (43$), most 54

IACI: 20-25 $-ért kiváló belépőt kínálna.

Erre várhattam....

MagicJack (16.5$), most 7, nagy bukta

Tech szektor, egyéb

Cisco (17.5$), most 26

Visa és Mastercard (90$ és 400$), most 259 ill. 827

Electrolux: majdnem duplázott

Carlsberg, boliden: nem mozdult, ugyanannyi

Re: nincs cím

#719402 rbbj11 Előzmény: #719401

EA 12.5$-on lett ebben a blogban ajánlva ;) tényleg, ha már itt tartunk, végig kéne nézni, mi lett a többi, ebben a blogban ajänlott részvénnyel!?

Re: nincs cím

#719398 rbbj11 Előzmény: #719396

ez nagyon tetszik, 18 usd lenne a reälis ära!!!

Denbury Resources Inc.

NYSE: DNR