Re: nincs cím 2015. január 30. 19:13 rbbj11 Előzmény: #719401 EA 12.5$-on lett ebben a blogban ajánlva ;) tényleg, ha már itt tartunk, végig kéne nézni, mi lett a többi, ebben a blogban ajänlott részvénnyel!?