Re: nincs cím
rbbj11 Előzmény: #719405Mellesleg idén lezárnék majdnem mindent, a teljes portfólió átkerülne nyersanyagkapcsolt dolgokba. Ill. hónapok óta dolgozom felülvizsgálaton, de egyszerüen nincs elég idöm, ehhez föállásban kéne ezzel foglalkozzak.