A motort azt belerakták nagyon sok autóba. Profi szerviztulaj haverom (injektor.hu) dícséri, sztem is yo. Most van egy Zafiránk 120, meg egy Astra 150 lóval, ezzel a Cdti blokkal.
A motort azt belerakták nagyon sok autóba. Profi szerviztulaj haverom (injektor.hu) dícséri, sztem is yo. Most van egy Zafiránk 120, meg egy Astra 150 lóval, ezzel a Cdti blokkal.
köszi,kihagyom...előbb vennék akár E30ast ,mint egy olyan kocka H astrát.:)
francia műszakira felkészitve....semmit nem találtak rajta,rángatták,huzták,nézték....költség nélkül viszem a műszakira.
ok. hová küldjem a szakácsot? :)
astra 1.9 diesel az jó? gondolom amiket árulnak az mind német és legalább 100.000 km vissza lett benne tekerve... :)
Ma sűrű napom volt, 2 autót is vettünk. Egyrészt lőttünk a sógornőmnek egy 10 éves Corollát, 3 ajtósat, 1.4vvti, jól ismerem a típust, hajtottam ilyet cégesben évekig. Matgabot is ilyenre beszéltem rá.. :-) Magamnak meg céges kocsinak egy Astma Combit. 1.9 CDti, 150 ló, 6-os váltó, megy, mint az ökör, s nem eszik sokat. Sumér, neked tetszene, ha a Rönyó is bejön.. :-) Lecserélem majd egy pickupra, ha lazul a költségvetésem (arra mindent el tudok számolni), de egyelőre yo lesz. Bnőt meg el kezdtem fűzni, h cseréljük le a Civicet egy hobby autóra, úgyis keveset használja.. :-)
Akkor lehet h igazam volt a hirdetéssel kapcsolatban? Egy steak rendel..! :-)
Brutál ez a gép.. Hasonló lehet, mint a California, csak sose romik el..
A csecsembe már, mit sírsz, ki tudod fizetni.. vagy túlzottan viszi a zasszony a lét? :-)
bazzeg, azért az más, egy kis térdelést én is bevállalnék, ha harmad ennyit kellene fizetnem.. Van az a pénz...:-)
Kicsit off ,de haveromékat Spanyolországban "fülelték" le. 50 helyett 90-el ment +kanyarodó járművet került ki záróvonalnál.
Utánuk ment a rendőr és kajak letérdeltették megbilincselve + hasonló összeget kellett fizetni.
Azt mondta többet nem megy oda...
:S
az olasz is egy ritka **** állam...
nyáron 50 helyett 65-tel mentem, meg 60 helyett 75-tel, és kaptam 300 EUR büntit, amit ha 5 napon belül befizetek, akkor nem emelnek meg 30%-kal...
Igazán jó fejek...
De ha megfellebbezem és nem lenne igazam, akkor duplázzák a büntetést...
Kötsög ez az egész EU, wazzeg...
Van valakinek ilyen jellegű tapasztalata, hogy mit lehet/lehetett volna csinálni (azon kívül, hogy nem "száguldozni")??
.. s nézzen pl egy ilyet helyette..
http://www.autonavigator.hu/teszt/honda_civic_tourer_1_8_i-vtec_teszt-12447
de ezen túl biztosan nehezebb az eladása,mint egy Toyota AYgo plusz- alap "bicigli"(nepper szlogen) nyereménynek az OTP-től.....
a mini -kicsi,drága,prémimum....de gondolom nem lehetetlen.
éppen ezt akartam én is javasolni....:)
maximálisan 1et értek.....vastagon kiemelni,hogy nyeremény a gép,a legjobban hangzó szó lesz a hirdetésben,sőt azonnal ezzel a szóval kezdeni a hirdetést.
Figy, 1 tanács, eladtam már pár tucat járgányt.. írj már egy rendes hirdetést, ahol írsz a kocsiról, leírod, h nyeremény, azért eladó, stb. Extrákat az extra listában is megtalálni egy hasábbal feljebb, csak a szokásostól eltérő dolgokat érdemes itt kiemelni. Ha nagyon nem megy, segítek, de akkor megyek is vele 1 kört.. :-)
még mindig megvan, ha vkit érdekel.... vagy ha van ismerős akit érdekelhet, akár karácsonyra. :)
http://www.hasznaltauto.hu/auto/mini/cooper/mini_cooper_1.5automata-8425204
az ár irányár, reális keretek között... :)
(viszonyításként 2 másik hirdetés:
http://www.premiumautok.hu/mini/auto/00005116/1/0/mini-mini-cooper-benzin/
http://www.premiumautok.hu/mini/auto/00005713/1/0/mini-mini-cooper-benzin/ )
:)