Regisztráció Elfelejtett jelszó

Erdőbénye

Re: nincs cím

#712023 Csokigyáros Előzmény: #712020

hát magam részéről maradnék a hazai halaknál.... 2 kárász 1 ponty... a tengerit mellőzném... az kb. 2 kg lehet... pucolva másfél...

Re: nincs cím

#712022 kerikoma Előzmény: #712011

Sziasztok!

Hát ez nem jó hír! Lehet én sem tudok menni, de gondoltam legalább küldök egy kis anyagot és bejössz érte hozzám! Szerdán tudom meg, hogy tudok-e veletek egyet bulizni. Félre ne értsetek, nagyon szeretnék, hisz ismertek! Ettől függetlenül megpróbálok minden tőlem telhetőt, de a felutazás akkor is nagyon necces lesz.

Holnap későn érek haza és nem leszek telefonon elérhető, de picirigó szerintem 18 óra után felhívlak!!!

Re: nincs cím

#712020 KawaBazsy Előzmény: #712014

Oké. Tehát akkor holnap leadjam a rendelést, hogy 1kg comb, 1 kg szárny, 1 kg tarja, 1 kg oldalas, s 1 kg karaj? Hal az hogy legyen? Kárászt s pontyot tudok ott venni, tengeri halat meg a miskoci Tescoban szintén. Azokat milyen arányban, vagy egyáltalán milyet? Többiek is hozzászóhatnak, mert ha nem, akkor veszek, amit veszek..

Re: nincs cím

#712011 Bendeguz Előzmény: #712005

Az en bandamhoz szolok: uraim, nagy gebasz van, vegul nem Pecsrol, hanem a sogoroktol kellennem Benyere szombat reggel. Meg tudjatok oldani az utazast Pestig? Az az M0 piheno lenne idealis, amihez masnap visszahozlak benneteket. Nagyon sajnalom, nekem egy osztalytalalkozom es egy kocsi szervizeles bukott :(((

Re: nincs cím

#712005 KawaBazsy Előzmény: #712000

Van, de ha akarsz, hozhatsz zsakot.

Csoki, a hus egyenloen legyen elosztva (1-1 kg comb, szarny, tarja, stb..?

Re: nincs cím

#711997 KawaBazsy Előzmény: #711989

Lesz igen, Csoki hazaban vannak konvektorok, Belanal faval futunk. Halozsak Waszinak kell. :-)

Re: nincs cím

#711988 KawaBazsy Előzmény: #711984

Jeleznem, h ne elegans, hanem jatszos ruhat hozz, meleget. Lehulest josolnak, meg amugy is a hegyen leszunk..

Re: nincs cím

#711985 KawaBazsy Előzmény: #711982

Ok, ez vot a kérdés. Tescoban többet nem vásárolok húsfélét, a saját hentesnél itt sokkal jobb cucc van, ill. Gödöllő s Isaszeg közt ott az Aranyponty Zrt. halastava, ott tudok friss halat venni. A dobozos cuccot, mint a tojás, olaj, meg hasonlók, megvehetjük a Tescoban.

Re: nincs cím

#711983 rbbj11 Előzmény: #711974

ok, privátban vagy itt légyszi írd meg, pontosan hánykor legyek a parkolóban szombaton, kösz

Re: nincs cím

#711982 Kissherceg Előzmény: #711981

sajnos Én pakolásban nem tudok segíteni eü okok miatt, tehát vásárlást nem vállalok, de a kocsiba lehet pakolni :) Miskolcon úgyis megállunk a tesconál... :)

Re: nincs cím

#711981 KawaBazsy Előzmény: #711980

Bnő azt mondta, h vállalja a pácolást, Görögből sok jófajta fűszert hoztunk. Mondjuk oívaolajat említett, de sztem teljesen jó arra a célra a sima étolaj..

Csoki, miyen halra gondoltál, itthoni, vagy tengeri hal?

Re: nincs cím

#711978 KawaBazsy Előzmény: #711974

Annak oké a csomitartója, 4-es, 5-ös volt a cégnél anno.

Kaja elvitelt válaljuk, vagy bízzuk az alföldi különítményre?

Kárász jól beirdalva finom sütve. Vátozatosságnak..