Regisztráció Elfelejtett jelszó
Hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Re: nincs cím

KawaBazsy Előzmény: #712000

Van, de ha akarsz, hozhatsz zsakot.

Csoki, a hus egyenloen legyen elosztva (1-1 kg comb, szarny, tarja, stb..?