Regisztráció Elfelejtett jelszó
Hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Re: nincs cím

KawaBazsy Előzmény: #711989

Lesz igen, Csoki hazaban vannak konvektorok, Belanal faval futunk. Halozsak Waszinak kell. :-)