Regisztráció Elfelejtett jelszó

Auto-motor technika

Re: Pajzs technológia

#708218 rbbj11 Előzmény: #707684

nyereményt tudtommal gyakran nem is lehet eladni x idön belül, de amikor el lehet adni, akkor is sulyos adókat kell utána fizetni, ha nem tartod meg. Vagy rosszul tudom?

Re: nincs cím

#708217 Sumér harcos Előzmény: #707879

hétvégén mentem volna nézni egy mazdát a környékedre,erre tegnap elkelt.

ui.előfordulhat,hogy elviszik a kombit.

Re: Pajzs technológia

#708216 Sumér harcos Előzmény: #707702

na ez már vmi...grat.

én a stocky vb-tippmixet nyertem meg,de Herceg nem adott érte még egy lyukas 20éves suzukit sem:)

Re: Pajzs technológia

#707807 matgab Előzmény: #707702

bazz, tippszmix vb játékon én is játszottam de még egy nyamvadt Ipadet sem nyertem, pedig vmilyen szinten insider voltam...:)

Grat!

Re: Pajzs technológia

#707703 banyaiz Előzmény: #707702

Szerencse rád mosolygott. :) Adtak hozzá valamit még? Benzin 100 k km-re vagy vmi? :)

Érdemes volt tippmixelni, te nagy tippmixes vagy ha jól emlékszem. Nem szoktam most a vb alatt majdnem elcsábultam a holland ausztrálra , de aztán ahogy a meccs alakult leizzadtam volna ha megteszem.

Re: Pajzs technológia

#707698 banyaiz Előzmény: #707696

Volt kollégámék jártak úgy , nyertek egy Opelt, néhány hétre rá egyik este nem álltak be a garázsba vele, reggelre ellopták. Egy simogatás egy pofon. :) Ezt a pechet mennyi esélye van nyerjen és utána ellopják? Kb mint a lottó ötösnek, na jó kicsit nagyobb. :)

Re: Pajzs technológia

#707696 KawaBazsy Előzmény: #707690

Dobd fel a Hahura.

Én is nyertem a lottón most 8400 huf-ot, hármassal, amikor vki megnyerte 5-össel a 2 milliárdot.. te szerencsésebb voltál.

Re: Pajzs technológia

#707695 banyaiz Előzmény: #707690

Nem rossz nyeremény. Helyedben én is eladnám. :)

Hogyan nyerted, ha nem titok?

Re: Pajzs technológia

#707690 Zotya32 Előzmény: #707687

Igen, ez történt. :-)

szóval ha vkit érdekel, írjon. Szép, sok extrával, új ára majdnem 8 millió. Persze nem ennyiért adnám. :-)

Re: Pajzs technológia

#707689 KawaBazsy Előzmény: #707684

Új autót csak cégesben veszünk, különben hogy cserélgetném őket évente nagy bukó nélkül? :-)

Re: Pajzs technológia

#707684 Zotya32 Előzmény: #707506

Sziasztok!

Véletlenül vki nem gondolt arra, hogy venne magának egy Mini Cooper-t? :)

van egy eladóm, alig használt (300km), szalonállapotú, 2014-es. nekem nincs rá szükségem.

akit érdekel írjon privit... árban megegyezünk.

Re: Pajzs technológia

#707506 KawaBazsy Előzmény: #707071

A héten megnéztem egy Nissan Pickup-ot, nagyon fel volt szerelve, még tetőablak is volt, ilyet még nem láttam. Vkinek tapasztalat ebben a kategóriában? EZ még azért tecc, mert 133 ló, úgyhogy már az autópályát is bírhatja.

Re: Pajzs technológia

#707071 KawaBazsy Előzmény: #706877

Vicces, h alig találtam a neten képet erről a gyári garnitúráról, sztem mindenki azonnal nagyobbra cserélte a kupén (a képek szerint), mert a sznoboknak kicsi a 14". Sztem meg nem kell rá nagyobb, a japó gépek amúgy is a gyári kiépítésben a legjobbak. A 96-os Autópiac újságban a teszten ezekkel a felnikkel szerepel.

Még nem megy rá felnire a Hondás fedél, mert túl hosszúak a kerékcsavarok. Megrendeltem a rövideket, de nekem vhogy fedél nélkül jobban tetszik, majd kitalálom..

http://kepfeltoltes.hu/140711/Honda_alu_001j_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

http://kepfeltoltes.hu/140711/Honda_alu_002j_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

Re: Pajzs technológia

#706893 KawaBazsy Előzmény: #706892

Azért ekkora gond nem volt, már alig bicegek. :-) Nem szereplek, mert nincs téma, uborkaszezon van.

Re: Pajzs technológia

#706892 Sumér harcos Előzmény: #706877

éreztem,hogy vmi gond lehet,mivel nem nagyon nem szerepelsz az utóbbi időben:)

de remélem azért nem nagy....

megyek.