Regisztráció Elfelejtett jelszó
Hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Re: Pajzs technológia

rbbj11 Előzmény: #707684

nyereményt tudtommal gyakran nem is lehet eladni x idön belül, de amikor el lehet adni, akkor is sulyos adókat kell utána fizetni, ha nem tartod meg. Vagy rosszul tudom?