Regisztráció Elfelejtett jelszó
Hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

BUX1412

Re: Hétéves csúcs - Berobbant a magyar gazdaság

#703310 Hathor Előzmény: #703305

Engem biztos nem.

Én adtam.

Akármennyi lesz én ma nem veszek.

Re: Hétéves csúcs - Berobbant a magyar gazdaság

#703300 Hathor Előzmény: #703299

nem éppen ott de felette fordítanék valahol.

420at valakinek?

Re: Hétéves csúcs - Berobbant a magyar gazdaság

#703299 Aptiti Előzmény: #703298

Ja értem ott már te leszel a legjobb vevő :)

Re: Hétéves csúcs - Berobbant a magyar gazdaság

#703298 Hathor Előzmény: #703297

Arrafele már nem akarok adni ,-)

Alá jöhet felőlem, ott még kaphattok.

Re: Hétéves csúcs - Berobbant a magyar gazdaság

#703296 Hathor Előzmény: #703291

na 400on is veszegettétek.

Lássuk feljebb is jönnek e értesítések?

Re: Hétéves csúcs - Berobbant a magyar gazdaság

#703291 Hathor Előzmény: #703289

Akkor miért kéred? :D

Mindegy vitt most más tőlem megint.

Re: Hétéves csúcs - Berobbant a magyar gazdaság

#703290 Aptiti Előzmény: #703289

10 éves ÁK 150 bp esés másfé hó alatt. (4,8%) Ez azért sejtet valamit. És relative erős forintocska.

Re: Hétéves csúcs - Berobbant a magyar gazdaság

#703289 Aptiti Előzmény: #703286

van nekem elég a tarsolyba elég...még sok is. Tartás javasolt.

Re: Hétéves csúcs - Berobbant a magyar gazdaság

#703287 Aptiti Előzmény: #703285

Román felminősítés finom...hmm és mi mikor leszünk terítéken?

Illene már nyilatkoznia a Moody's nak és Fitch-nek is . Nem? De.

Re: Hétéves csúcs - Berobbant a magyar gazdaság

#703286 Hathor Előzmény: #703285

Hol?

Mond

de gyorsan mert kihűl az ebédem.

Bent állok még mindig felfele sorba

Re: Hétéves csúcs - Berobbant a magyar gazdaság

#703282 Hathor Előzmény: #703277

Még mindig pörgetik a kacsanovát? :D

200as kamat finom? Egye :D

Re: Hétéves csúcs - Berobbant a magyar gazdaság

#703277 Hathor Előzmény: #703276

Na most el. Mára sok dolgom nincs, talán a stopokat elhelyezem, mert már nem kéne emelkedni ma.. de ha mégis, akkor ott van a szent stop loss!

Üdv.