Engem biztos nem.
Én adtam.
Akármennyi lesz én ma nem veszek.
Engem biztos nem.
Én adtam.
Akármennyi lesz én ma nem veszek.
Nyugi napvégére kitömnek.
Mackó Úr!
Ne röhögtessen már :D
nem éppen ott de felette fordítanék valahol.
420at valakinek?
Ja értem ott már te leszel a legjobb vevő :)
Arrafele már nem akarok adni ,-)
Alá jöhet felőlem, ott még kaphattok.
Nyugi kapsz még 500 -on is . :)
na 400on is veszegettétek.
Lássuk feljebb is jönnek e értesítések?
Akkor miért kéred? :D
Mindegy vitt most más tőlem megint.
10 éves ÁK 150 bp esés másfé hó alatt. (4,8%) Ez azért sejtet valamit. És relative erős forintocska.
van nekem elég a tarsolyba elég...még sok is. Tartás javasolt.
Román felminősítés finom...hmm és mi mikor leszünk terítéken?
Illene már nyilatkoznia a Moody's nak és Fitch-nek is . Nem? De.
Hol?
Mond
de gyorsan mert kihűl az ebédem.
Bent állok még mindig felfele sorba
Még mindig pörgetik a kacsanovát? :D
200as kamat finom? Egye :D
Na most el. Mára sok dolgom nincs, talán a stopokat elhelyezem, mert már nem kéne emelkedni ma.. de ha mégis, akkor ott van a szent stop loss!
Üdv.
Csak jelzem tickre adtam az esés 61.8as korrekciós fiboján 380ig.
Nekem mindegy. Ék attól ott van mögötte meg a fibo, meg a fej-váll, 200as KT
Ki ez a bolond aki rángatja fel? Nekem jó.