Re: Hétéves csúcs - Berobbant a magyar gazdaság 2014. május 16. 12:03 Hathor Előzmény: #703276 Na most el. Mára sok dolgom nincs, talán a stopokat elhelyezem, mert már nem kéne emelkedni ma.. de ha mégis, akkor ott van a szent stop loss! Üdv.