Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: Hétéves csúcs - Berobbant a magyar gazdaság

Hathor Előzmény: #703276

Na most el. Mára sok dolgom nincs, talán a stopokat elhelyezem, mert már nem kéne emelkedni ma.. de ha mégis, akkor ott van a szent stop loss!

Üdv.