Azért sikeresen lefelezték a 24e vételi árat vityáék,kész szerencse hogy nem tőzsdézik el a zsét...
Azért sikeresen lefelezték a 24e vételi árat vityáék,kész szerencse hogy nem tőzsdézik el a zsét...
Kezd már eléggé lent lenni, de a választások miatt nem nagyon akaródzik a vétel gombra rakni a kezem...
12K-n egy alappakkra azért benevezek mindenképp (már ha leesik oda).
13570-re betettem eladásra az egészséges kis mol csomagomat.
nem concorde rontotta le hanem az az ipse akit levettek az interpool körözési listájáról, mert jót csinált amikor megszívatta a pénztáros nőt jól megvetette vele ezt a f@st asztán csutival + ganéra vágták ezta szutykot:)
Rontott a MOL-ra vonatkozó ajánlásán a Concorde frissen publikált elemzésében, ezzel párhuzamosan pedig a célárfolyamot a korábbi 16 200 forintról 14 220 forintra módosította. A kurdisztáni eszközök becsült értékét jelentősen csökkentették, a tavalyi év után 430-460 forintos részvényenkénti potenciális osztalékfizetéssel számolnak.
Ha a Mol meg a horvátok engedik az oroszoknak, hogy befészkeljék magukat ide, akkor jó nagy marhák! Lóf@szt nekik! :-)
Lassan nyilnak az első kosárkáim...meneküljön mindenki!
Vásárlásra készülök mellékesen várok 3%-os osztalékot is.
180db Mol vétel: 12920Ft-on.
(Jó hatással volt rám a tegnap megnézett Tőzsdecápák 2 film)
kinek?
Egonka 11k-ra várja,tehát long (pozim nincs:))
Gyorsuló nagy forgalmú esés, az álmos könyv szerint jót jelent.
"Marina árok":) 10k irány-mélytengeri fúrásba kezdett a molly.
Szeretnék venni befektetési céllal is:D, eddig dupla aljban reménykedtem, most kicsit elbizonytalanodtam.
Talán már nincs sok tér lefele.
Elég nehezen találtak pozitívumokat az eladással kapcsolatban, bár az ,hogy Hernádi lekerül a körözési listáról az tényleg nyomós érv... És nyilván az oroszok is majd jó drágán veszik át a pakkot ,hogy mi jól járjunk mert arról híresek...
Már lassan 4 éve(illetve 12) vakargatja a fejét, oszt még sem tudja, nem most fog megvilágosodni... De nem politizálok, mert szerintem rászóltak a föncsire onnan fentről, hogy sok itt az ellenforradalmár :-)
Mindkét oldalon azért bőven van a serpenyőben...lehet vityak is fejét vakargatja hogy most mit kéne csinálni.
http://index.hu/gazdasag/2014/02/20/mit_bukik_a_mol_az_ina-val/
Az INA eladásával visszaesne a Mol kitermelése és profitja, elvesztené az adriai-tengeri közvetlen kapcsolatot, csökkenne a cég mérete. Cserébe csökkenne a politikai kockázat, nőne a pénzügyi rugalmasság, Hernádi lekerülhet az Interpol listájáról, és a vállalat újra el tudna indulni a növekedés útján.