Regisztráció Elfelejtett jelszó

MOL fórum

Kezd már eléggé lent len…

#695095 akpo7

Kezd már eléggé lent lenni, de a választások miatt nem nagyon akaródzik a vétel gombra rakni a kezem...

12K-n egy alappakkra azért benevezek mindenképp (már ha leesik oda).

Re: nincs cím

#693327 Labandy Előzmény: #693322

nem concorde rontotta le hanem az az ipse akit levettek az interpool körözési listájáról, mert jót csinált amikor megszívatta a pénztáros nőt jól megvetette vele ezt a f@st asztán csutival + ganéra vágták ezta szutykot:)

Re: nincs cím

#693322 Kissherceg Előzmény: #693278

Rontott a MOL-ra vonatkozó ajánlásán a Concorde frissen publikált elemzésében, ezzel párhuzamosan pedig a célárfolyamot a korábbi 16 200 forintról 14 220 forintra módosította. A kurdisztáni eszközök becsült értékét jelentősen csökkentették, a tavalyi év után 430-460 forintos részvényenkénti potenciális osztalékfizetéssel számolnak.

Ha a Mol meg a horvátok …

#693278 Nyeretlen_Keteves

Ha a Mol meg a horvátok engedik az oroszoknak, hogy befészkeljék magukat ide, akkor jó nagy marhák! Lóf@szt nekik! :-)

Lassan nyilnak az első kosárkáim...meneküljön mindenki!

Mol vétel

#692734 Alexander

180db Mol vétel: 12920Ft-on.

(Jó hatással volt rám a tegnap megnézett Tőzsdecápák 2 film)

Re: nincs cím

#692126 Pyxis Előzmény: #692044

Szeretnék venni befektetési céllal is:D, eddig dupla aljban reménykedtem, most kicsit elbizonytalanodtam.

Talán már nincs sok tér lefele.

Re: nincs cím

#692062 Turkoglu Előzmény: #692052

Elég nehezen találtak pozitívumokat az eladással kapcsolatban, bár az ,hogy Hernádi lekerül a körözési listáról az tényleg nyomós érv... És nyilván az oroszok is majd jó drágán veszik át a pakkot ,hogy mi jól járjunk mert arról híresek...

Re: nincs cím

#692061 Nyeretlen_Keteves Előzmény: #692058

Már lassan 4 éve(illetve 12) vakargatja a fejét, oszt még sem tudja, nem most fog megvilágosodni... De nem politizálok, mert szerintem rászóltak a föncsire onnan fentről, hogy sok itt az ellenforradalmár :-)

Re: nincs cím

#692058 Waszeitung Előzmény: #692052

Mindkét oldalon azért bőven van a serpenyőben...lehet vityak is fejét vakargatja hogy most mit kéne csinálni.