Regisztráció Elfelejtett jelszó
Hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Hozzászólás

Nyeretlen_Keteves

Ha a Mol meg a horvátok engedik az oroszoknak, hogy befészkeljék magukat ide, akkor jó nagy marhák! Lóf@szt nekik! :-)

Lassan nyilnak az első kosárkáim...meneküljön mindenki!