Regisztráció Elfelejtett jelszó

Arany

Re: nincs cím

#690668 Ibiza Előzmény: #690656

nem néztem..tényleg nem érdekel..a drágaköves képedet néztem..jót kacagtam..de tetszett. :)

Re: nincs cím

#690666 Ibiza Előzmény: #690655

"a TA pont hogy a nagy tömegek lelki állapotát tükrözi."

közel sem.. mert nem veszi figyelembe a híreket..csupán a realizált kötéseket..az elvárásokat..nyílván ok okozat..de alapból a szenvtelen számok grafikonba konvertált folyama a TA.. a múltfeldolgozása..hogyan szoktak a vevők viselkedni különböző szinteken.

sztem TA csak békeidőben normál nagyforgalmú kereskedési időszakban használható..

Re: nincs cím

#690656 Hathor Előzmény: #690646

Kár azon is vitázni TA, vagy funda, vagy pszciho alapján vártam fel.

Azt mondtam nem tartoztam azon szakértők közé.

nem azt, hogy TA alapján felfele vártam..

de ha arra élezed, az is ott van. Azt a mondatod keresd, hogy dupla alj. Ha nem nézed meg a képet. Bár tudom, hogy megnézted már.. :D

Re: nincs cím

#690655 Bendeguz Előzmény: #690646

a TA pont hogy a nagy tömegek lelki állapotát tükrözi. a sémák pszichológiára épülnek és a birka effektusra. én is ha látok egy dupla aljat, rögtön ráspekulálok.

Re: nincs cím

#690646 Ibiza Előzmény: #690645

meg se nézem..:)

de amit mondasz az nem TA..ha mindenki temeti akkor megy fel..a TA pontosan a szenvtelen csupán technikai elemzés.

Re: nincs cím

#690645 Hathor Előzmény: #690631

A TA ott van a képen.. bár impresszionista, nem csodálom nem érthető neked ,-)

Re: nincs cím

#690643 Bendeguz Előzmény: #690631

ez a hangulat, ami inkább funda kontraindikátor :) hű, képzavar? a lényeg, hogy a funda, technika és a hangulat állapota is az emelkedés irányába mutat.

Re: nincs cím

#690631 Ibiza Előzmény: #690629

"De több mindenki temeti már, mint isteníti.. ebből csak emelkedés jöhetett ki nálam :D"

ez nem TA..

Re: nincs cím

#690629 Hathor Előzmény: #690628

Én nem tartoztam a minden szakértő közé :D

"@HATHOR: ide is írhatod a meglátásaidat, ne csak Dicsáknak priviben. Hiányoznak a chartjaid! "

Dicsáknak ezt mutattam dec. 19.én.

Ez belevág a a TE dupla aljadba. Nekem is olyasmit mutatott.. ,-)

http://postimg.org/image/4nczs5uil/full/

Nem tudom, én annyira nem figyelem mostanában az aranyat. De több mindenki temeti már, mint isteníti.. ebből csak emelkedés jöhetett ki nálam :D"

Re: nincs cím

#690628 Ibiza Előzmény: #690618

minden "szakértő" le várta..még 1000alá is..én mondtam felmegy..lemaradtam a vételről utána már nem vettem..arany valahol az 1550-1650 körül fog megállapodni sztem...nem egyből de 1-2év..inkább 1.

Nincsenek meg a fizikai aranyak..kereslet lesz..lehet egy új pénz is aminek arany lesz a fedezete..esetleg egy arab pénz..esetleg eur..

Kínaiak is vehetik szar amcsi állampapírok helyett.

a ciklikusságát meg majd az ázsiai kereslet adja.

Re: nincs cím

#690618 Bendeguz Előzmény: #690608

eléggé túl van fűtve. őszintén szólva örülnék, ha 75-ön oldalazgatna a héten és lehűlnének az indik. utána mehet 1300 fölé.

Re: nincs cím

#690604 Bendeguz Előzmény: #690257

no tehát. ahogy elnézem, tegnap sikerrel zártunk az ellenállás szint felett, ma meg már 80 fölé kúszott. a dupla alj életre kelt, irány 1500 fölé? veszek muxot! :)

Re: a törvények felett állók ...

#689068 ikszf Előzmény: #688779

rövidtávon: 1239 után megpihenhet 1231-1233 között (elnézve a mai hirtelen hátraarcot elég simának tűnik, hogy elérje)

Azalatt továbbra is ~1218-1219, ott lehet lezárom a short felét, de csak átmenetileg.

Re: a törvények felett állók ...

#688779 Bendeguz Előzmény: #688669

1239, megvolt az óráson a dupla csúcs. Attiati, most elválik mennyire volt fals a kitörés. Visszateszt, vagy 1150?