Regisztráció Elfelejtett jelszó

MOL fórum

Re: nincs cím

#682307 Racional Előzmény: #682293

A horvát Poslovni Dnevnik napilap meg nem nevezett értesülései szerint Orbán Viktor és Alekszej Miller, Gazprom-elnök eheti találkozóján állítólag szóba került a Mol INA-ban meglévő részesedése is. Továbbá felmerült annak lehetősége, hogy az orosz olajmamut megvásárolja a 49 százalékos pakkot.

A Gazprom veheti meg a Mol INA pakkját?

http://www.investor.hu/news/trading/20131213-a-gazprom-veheti-meg-a-mol-ina-pakkjat.html

azért az nagyon durva, h…

#680750 Aptiti

azért az nagyon durva, hogy 100 a spread 14065-14165

ezt az inlikvid fost. Oda rángatják vele a BUX-ot ahová nem szégyellik :(

Re: ds

#679600 Aptiti Előzmény: #679596

az ország és a kormány zászlóshajója. Amit közvetetten megvettek a lenyúlt Manyup pénzünkből...cirka 22ezerért

Egyébként nem lennék meglepve, ha ez csak ijesztgetés volna...

Re: nincs tárgy

#678415 Aptiti Előzmény: #678401

MOL eddig 44 milla és ha jól tudom még az is duplikált.

Cirka 22milla 54 kötésből...hmm

Nem jut eszébe egy brokinak sem egy picit oda-vissza megfuttatni? -vagy azért a könyvben lejjebb állnak nagyobb tételek? vagy hatival lefedeznék. Lehetne itt trédelni, de senki nem mer vagy akar