emelkedő trend alját érintettük, hát nem tudom...
a faxt, a stoppot se tudtam hova belőni. 3 napja az arany ellen megy, nem tudom mi van vele. beleültem :(
Látom a mux-ot is letolták, remélem azért raktál el nyerőt.
volt egy kis short, sajnastoppolták
ez egyedi hiba, összeszedtél vmit, nem stocky
nem használ az adblock plusz sem..nekem aktív de náha zsidók kérnek tőlem zsetont :) ..a pénzem az kóser csak Én vagyok goy..szép.
standard reklámszemét, használd az adblock plus-t, ha firefoxod van.
Nem, jobban belegondolva lehet az én böngészőm vagy tűzfalam valamilyen nem megfelelő beállitása?
"Gratulálunk! Te vagy a 10.000. látogató. Ez nem vicc. Kattintson ide!"
És állandóan itt vibrál nekem középen.
Ide dob át, és már a @ is kivan vele.
Ez vajon kinek a beállitásán múlik?
milyen banner? arany reklám? nekem most valami lengyelnek tűnő tököm tudja mi van
Úgy látom eddig senkinek nem okozott különösebb örömet.
Nekem sem:-(
Írjon ide a topikba az, akinek ez a szép vibráló banner nagy örömet okozott 12 óránál!?
Kicsit dollárcentrikus ez a mozgás, nem épitenék rá.
Ha ez igy megy tovább, akkor ez a mai egy doji-s leszúrós fordulónap is lehet.
Majdnem.
Mondjuk kicsit hirorientált.
eszerint kellene lenni egy felfelé korrekciónak, de elég korlátozott a tér az emelkedésre
sanszos volt, meglátjuk lemegy-e. az arany szeret néha viccelődni a büffencsekkel