Regisztráció Elfelejtett jelszó

Arany

Re: nincs cím

#672043 Bendeguz Előzmény: #672042

a faxt, a stoppot se tudtam hova belőni. 3 napja az arany ellen megy, nem tudom mi van vele. beleültem :(

Re: nincs cím

#671469 Ibiza Előzmény: #671464

nem használ az adblock plusz sem..nekem aktív de náha zsidók kérnek tőlem zsetont :) ..a pénzem az kóser csak Én vagyok goy..szép.

Re: nincs cím

#671458 TrendMan Előzmény: #671339

Nem, jobban belegondolva lehet az én böngészőm vagy tűzfalam valamilyen nem megfelelő beállitása?

"Gratulálunk! Te vagy a 10.000. látogató. Ez nem vicc. Kattintson ide!"

És állandóan itt vibrál nekem középen.

Ide dob át, és már a @ is kivan vele.

http://prizes4us.net/wp/HU/winner.php?offer_id=1506&aff_id=192&aff_sub=fra1CJ_A3NizreWIPxACGJXXg47J2si2LyINOTEuMTIwLjE1MS43NigB

Ez vajon kinek a beállitásán múlik?

Írjon ide a topikba az, …

#671019 TrendMan

Írjon ide a topikba az, akinek ez a szép vibráló banner nagy örömet okozott 12 óránál!?

Ha ez igy megy tovább, a…

#669155 TrendMan

Ha ez igy megy tovább, akkor ez a mai egy doji-s leszúrós fordulónap is lehet.

Majdnem.

Mondjuk kicsit hirorientált.

Re: nincs cím

#668285 Ibiza Előzmény: #668224

amikor magasan volt..1900nál ott párszor..és ott szivatott meg

nekem long általában jobban fexik..a shortok kevésbé jönnek be..