Mackó úr!
Ha fundást fel vár, attól a BUXja nem fog esni.
Sebaj.
Tanuljon még.
Re: árjegyző hatiban. mínuszos kamat év elején.
Mackó úr!
Ha fundást fel vár, attól a BUXja nem fog esni.
Sebaj.
Tanuljon még.
Re: árjegyző hatiban. mínuszos kamat év elején.
fundás ricsi +4%
hayrá!
és holnap egiszke lesz a újságos bódésnál
Megtépték a magyar papírokat a zárásban
BUX +1.06%
2013. szeptember 24. 17:31
Én hülye, OTP-t vettem MOL helyett. Talán az is jó lesz...
Jól van, nem kell szabadkoznod:)
A szerény megélhetésemet nem ez biztosítja, ez csak egy játék.
ez is egy stratégia. Biztos és szerény megélhetést biztosít, de sohasem fogod megütni a Jackpotot.
Igaz nem is leszel idegbeteg. XD
Szerintem a holnapi Egis feltépésre játszanak.
+ 530-on
Na tessék, itt egy bolond 550-en....
Nesze neked, tőlem is kapsz még.
Ha mindig nézed és gyakran kötögetsz, akkor célszerű kisebb nyerővel is beérni. Mert, ha elkezd esni, akkor egy darabig birod cérnával, de legtöbbször bukóban zárod/vagy aktiválódik a stopod.
Én itt a ricsinél mindenféle kitörésekről, rózsaszín álmokról olvasgatok, de megelégszem a 110 ponttal.
én meg filozófálgatok, hogy lehet az, hogy ugyan annak a kötésnek örülök később meg nem is, aztán megint örülök meg nem is, hát ez tiszta őrület....ennél még az ATV-t nézni is vidámabb
Én meg eladtam 3760-ért
Én már nem kapaszkodok
már vissza is jöttem kapaszkodni, mert hogy elmentem (sajnos nem úgy, ahogy most gondoljátok) csak egy korsó érdekében....