Regisztráció Elfelejtett jelszó

BUX 1312

Re: nincs cím

#664169 Hathor Előzmény: #664165

Mackó úr!

Ha fundást fel vár, attól a BUXja nem fog esni.

Sebaj.

Tanuljon még.

Re: árjegyző hatiban. mínuszos kamat év elején.

Re: nincs cím

#664163 Hathor Előzmény: #664153

Megtépték a magyar papírokat a zárásban

BUX +1.06%

2013. szeptember 24. 17:31

Re: nincs cím

#664142 Aptiti Előzmény: #664132

ez is egy stratégia. Biztos és szerény megélhetést biztosít, de sohasem fogod megütni a Jackpotot.

Igaz nem is leszel idegbeteg. XD

Na tessék, itt egy bolon…

#664136 Fornit

Na tessék, itt egy bolond 550-en....

Nesze neked, tőlem is kapsz még.

Re: nincs cím

#664132 Margaretta Előzmény: #664126

Ha mindig nézed és gyakran kötögetsz, akkor célszerű kisebb nyerővel is beérni. Mert, ha elkezd esni, akkor egy darabig birod cérnával, de legtöbbször bukóban zárod/vagy aktiválódik a stopod.

Én itt a ricsinél mindenféle kitörésekről, rózsaszín álmokról olvasgatok, de megelégszem a 110 ponttal.

Re: nincs cím

#664126 Racional Előzmény: #664119

én meg filozófálgatok, hogy lehet az, hogy ugyan annak a kötésnek örülök később meg nem is, aztán megint örülök meg nem is, hát ez tiszta őrület....ennél még az ATV-t nézni is vidámabb

Re: nincs cím

#664116 Racional Előzmény: #664104

már vissza is jöttem kapaszkodni, mert hogy elmentem (sajnos nem úgy, ahogy most gondoljátok) csak egy korsó érdekében....