Regisztráció Elfelejtett jelszó
Hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Re: nincs cím

Racional Előzmény: #664119

én meg filozófálgatok, hogy lehet az, hogy ugyan annak a kötésnek örülök később meg nem is, aztán megint örülök meg nem is, hát ez tiszta őrület....ennél még az ATV-t nézni is vidámabb