Regisztráció Elfelejtett jelszó

BUX 1312

Re: nincs cím

#664096 Racional Előzmény: #664081

mit is mond a a kiscica amikor kimegy a nagymacska után az esőben és kapaszkodik a tetőn egy ideje a csatornába?

Re: nincs cím

#664036 Aptiti Előzmény: #663984

Jó lenne már egy plusszos kinti zárás, mert már harmadik napja korrekció van SP-be.

Illene ma 1700 fölé keverednie és nyugodt lennék a pozimat illetően.

Holnap kiváncsi leszek Egis-re mennyit ránt a Bux-on. Állítólag 200-300pontot is jelenthet, ha +30%-on nyit 28e-nél.

Így kell kalkulálni ma a hati KT-t.

No meg ha a Ricsi kitör akkor egy kinti bullos hangulatban huzhatja a többi blue-t is szóval szerintem. Még nem is kell nagy elmozdulás, csak felmenni sávtetőig oszt 19e-nél is vagyunk.

Azért az jól jönne, no.

Persze poziból beszélek :)

FULL LONG -mostantól szá…

#663932 Aptiti

FULL LONG -mostantól számomra meleg a pite.

-persze azért még hígitásra van tartalék a pufferben-

Mindig vannak jóárasitott beszállók

ez a **** MOL mindig oda…

#663927 Aptiti

ez a **** MOL mindig oda teszik ahová akarják. Aztán ugy meg tudja rángatni az indexet a 30%-val hogy csak nocsak.

Valakik nem akarják , hogy a BUX kitörjön . Legalábbis egyenlőre.

mert ha a MOL +1%-ba vergődik két kötéssel, akkor OK a balhé. XD

Re: nincs cím

#663913 BudFox Előzmény: #663846

én sem értem..még nem olvastam el a híreket a Richterrel kapcsolatban.

de megint itt keménykedik ez a BUX...pedig most már el kéne esnie ennek a 18.000 -nek

Egis 2% körül lehet a BU…

#663901 Aptiti

Egis 2% körül lehet a BUX kosárban talán... mert ha kiengedik a bikát akkor ha tényleg 28e nyit az a BUx indexre kb +100pont lehet (durva számítás) szvsz

Re: nincs cím

#663856 Fornit Előzmény: #663846

Egist fel akarják vásárolni, és az fel van függesztve.

Valakiknen meg, mivel egist nem lehet venni, gyogyós ez is az is alapon valamiért ezt veszik (mintha köze lenne a hírhez.) Én shortolom az RG-t.

Bux-ra is rápöcköltem, pár kontit.