Nem tudom.
Pedig beírtam a gugliba is:)
Nem tudom.
Pedig beírtam a gugliba is:)
mit is mond a a kiscica amikor kimegy a nagymacska után az esőben és kapaszkodik a tetőn egy ideje a csatornába?
Bocsi:)
3650-től, kimaradt a 6-os.
Jó lenne már egy plusszos kinti zárás, mert már harmadik napja korrekció van SP-be.
Illene ma 1700 fölé keverednie és nyugodt lennék a pozimat illetően.
Holnap kiváncsi leszek Egis-re mennyit ránt a Bux-on. Állítólag 200-300pontot is jelenthet, ha +30%-on nyit 28e-nél.
Így kell kalkulálni ma a hati KT-t.
No meg ha a Ricsi kitör akkor egy kinti bullos hangulatban huzhatja a többi blue-t is szóval szerintem. Még nem is kell nagy elmozdulás, csak felmenni sávtetőig oszt 19e-nél is vagyunk.
Azért az jól jönne, no.
Persze poziból beszélek :)
Csak most tudtam ránézni a tőzsdére.
Akkor ma mégsem bukunk:)
Van ricsim is 350-től.
majd utólag a hírekből megtudjuk...
Ilyen ez a pop-szakma XD
Persze mehet...de kérdezem újra hogy mire is?
Meg ugye eshet is.
Full long mire? Oti - Molly nem megy sehová,Rg vel bohóckodnak csak....
FULL LONG -mostantól számomra meleg a pite.
-persze azért még hígitásra van tartalék a pufferben-
Mindig vannak jóárasitott beszállók
ez a **** MOL mindig oda teszik ahová akarják. Aztán ugy meg tudja rángatni az indexet a 30%-val hogy csak nocsak.
Valakik nem akarják , hogy a BUX kitörjön . Legalábbis egyenlőre.
mert ha a MOL +1%-ba vergődik két kötéssel, akkor OK a balhé. XD
én még vettem a tarisznyába
Ha bejön nagyot fog szólni. Ha nem cumi :(
én sem értem..még nem olvastam el a híreket a Richterrel kapcsolatban.
de megint itt keménykedik ez a BUX...pedig most már el kéne esnie ennek a 18.000 -nek
Egis 2% körül lehet a BUX kosárban talán... mert ha kiengedik a bikát akkor ha tényleg 28e nyit az a BUx indexre kb +100pont lehet (durva számítás) szvsz