Hozzászólás
AptitiFULL LONG -mostantól számomra meleg a pite.
-persze azért még hígitásra van tartalék a pufferben-
Mindig vannak jóárasitott beszállók
FULL LONG -mostantól számomra meleg a pite.
-persze azért még hígitásra van tartalék a pufferben-
Mindig vannak jóárasitott beszállók