Regisztráció Elfelejtett jelszó
Hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

BUX 1312

azért durva, hogy a MOL-…

#663530 Aptiti

azért durva, hogy a MOL-al mint a BUX kosár 1/3-d része mit meg lehet tenni.

300 pont ide vagy oda (pl.-1-ből +1%) máris a BUX elmozdul 0,5% ot.

ekkor légy okos a KT számításnál a származékos piac oldalán.Mi a releváns? No komment.

Mondja már meg valaki, hogy dec után a Xetra átállással fog e nőni a hati forgalom?

Re: nincs cím

#663521 Aptiti Előzmény: #663517

ezen a piacon ne keres válaszokat.

Gyengeségből lesz erő aztán erőből gyengeség . Ez a range magáé.

Re: nincs cím

#663517 Szika Előzmény: #663502

349-en kiszálltam, nem érzem az erőt a piacban. oti gyengus, amúgy meg mi vinné...

pedig eredetileg 400 körül bővítést terveztem...

Re: nincs cím

#663502 Aptiti Előzmény: #663491

Továbbra is az 1/5-d a kötéseknek az enyém :(

Nem adtad vettem ocsóbban mástól XD

Re: nincs cím

#663491 Szika Előzmény: #663486

Beálltam eladni, de senkinek se kell... Tudod, a barátság az barátság, de az üzlet, az üzlet. :)

Re: nincs cím

#663482 Szika Előzmény: #663465

én meg gondolkozok rajta, hogy ráborítom a piacra azt a pénteki egyet :)

mai hati forg eddig 20kö…

#663465 Aptiti

mai hati forg eddig 20kötés 40konti .(abból 5x1 az enyém) Ez már itt a vég? :(((

Ja persze forever Long XD

Re: nincs cím

#663199 Konvektor Előzmény: #663194

napos MA 26 alatt zárt -10 ponttal, de ez elnézhető,tizenezres pontoknál.

0.05% nagyon pici szám

Jövő héten már nem lenne ez alá zárni !!! ha longot akarunk.

bingo! csináltunk egy be…

#663189 Aptiti

bingo! csináltunk egy betyáros hajrát!- remélem nem csak a szépítő gól volt XD