Re: nincs cím 2013. szeptember 23. 12:28 Szika Előzmény: #663502 349-en kiszálltam, nem érzem az erőt a piacban. oti gyengus, amúgy meg mi vinné... pedig eredetileg 400 körül bővítést terveztem...