Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: nincs cím

Szika Előzmény: #663502

349-en kiszálltam, nem érzem az erőt a piacban. oti gyengus, amúgy meg mi vinné...

pedig eredetileg 400 körül bővítést terveztem...