:) otpre gondoltam..de kb ez is.
nem..lementek a stopokért péntek is van..ha bejelentés jön akkor a szokásos..a tisztánlátók már elolvasták a jövőheti lapokat.
az OTP-t ütik csak. a többi nihil. Azt meg tudjuk miért. Legalábbis sejtjük.
én meg tovább bővítettem,de ez a napi min felé közelítés azért aggasztó . Nemde?
eddig se sok logika volt
3 éve!!!
na miért?
mondom a köv 4 év is nehéz lesz
tegnap lezártam 790es hati shortjaimat..kár volt. azt hittem ma visszapattanunk.
Ez a bux nagyon a saját útját járja ! Nem sok logika van benne !
az azért jó omen lenne a Long pozimra nézve, ha a végén felkanyaríntanák.
Habár a napi minimum sem olyan vészes. Onnan szép a nyerés. A padlóról felállni.
Hétfőig még annyi minden történni fog, hogy csuda.
én is egyesével szoktam építgetni. csak türelmetlen vagyok és sokszor piacin is belenyúlok.