Regisztráció Elfelejtett jelszó
Hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

BUX 1312

két nap alatt 500 pont e…

#663106 macika

két nap alatt 500 pont esés nem semmi a hayrá maciban ))

kicsit sok!

kérdés mi jön? oldalazás vagy kisebb emelkedés

én az elsőre szavazok

Re: nincs cím

#663104 Fornit Előzmény: #663102

Az utolsó 50 kötésből legalább 35 1 db-os. Likviditás :)

Ha annyit adtak ra...

Re: nincs cím

#663100 Szika Előzmény: #663098

nem 280-on, 280-nál :) bocsi, sose szoktam pontos számokat írni, csak ha kell

280-nál én is belongozód…

#663091 Szika

280-nál én is belongozódtam. Hogy jó döntés volt-e, gőzöm sincs. :)

Re: nincs cím

#663090 Hathor Előzmény: #663086

Mond el melyik mondatom a személyeskedés?

Huf topikban meg azt mondja nekem qrva anyám? Hm?

Bemásoljam?

Nem kell ész hozzá, hogy lásd itt olvass vissza két napot.

Miket ír? Ingatlanozáshoz nem kell sok ész. Rezsicsökkentés, yooyyoyo.. pb.gáz..

Mi van itt?

Én meg végig Buxról írok itt előtte.

Aztán maradjak én csöndben, amikor nyögi a hüle troll szöveget.

Kíváncsi itt erre valaki?

Re: nincs cím

#663087 macika Előzmény: #663081

ez "a nem lesz palackos gáz rezsitől van"

re maga kész röhej mackó úr ))))))))

yo -10%

Re: nincs cím

#663085 Hathor Előzmény: #663082

Egyébként Mackó úr nem tudja, hogy itt hatizunk régóta együtt.

Mert csak amióta kis papírozom, azóta kezdett el figyelni..

Addig ott a kicsiket osztotta.. de jött valaki aki ott keresni is tudott..

na ez felfoghatatlan volt számára.

Aztán ez van azóta.

(egy éve léptem ki hati kereskedésből az oldalazása miatt, azóta kis papírozom).

Hati ezidő alatt ugyanott van

na ugorjunk.

Lássuk Buxot.