két nap alatt 500 pont esés nem semmi a hayrá maciban ))
kicsit sok!
kérdés mi jön? oldalazás vagy kisebb emelkedés
én az elsőre szavazok
két nap alatt 500 pont esés nem semmi a hayrá maciban ))
kicsit sok!
kérdés mi jön? oldalazás vagy kisebb emelkedés
én az elsőre szavazok
Az utolsó 50 kötésből legalább 35 1 db-os. Likviditás :)
Ha annyit adtak ra...
nem 280-on, 280-nál :) bocsi, sose szoktam pontos számokat írni, csak ha kell
280-nál én is belongozódtam. Hogy jó döntés volt-e, gőzöm sincs. :)
Mond el melyik mondatom a személyeskedés?
Huf topikban meg azt mondja nekem qrva anyám? Hm?
Bemásoljam?
Nem kell ész hozzá, hogy lásd itt olvass vissza két napot.
Miket ír? Ingatlanozáshoz nem kell sok ész. Rezsicsökkentés, yooyyoyo.. pb.gáz..
Mi van itt?
Én meg végig Buxról írok itt előtte.
Aztán maradjak én csöndben, amikor nyögi a hüle troll szöveget.
Kíváncsi itt erre valaki?
maga mondta nem hatizik
na mentem
további yo trollozást
:)
ez "a nem lesz palackos gáz rezsitől van"
re maga kész röhej mackó úr ))))))))
yo -10%
és most minek kell személyeskedni? Hétfőig kaptok haladékot...
Egyébként Mackó úr nem tudja, hogy itt hatizunk régóta együtt.
Mert csak amióta kis papírozom, azóta kezdett el figyelni..
Addig ott a kicsiket osztotta.. de jött valaki aki ott keresni is tudott..
na ez felfoghatatlan volt számára.
Aztán ez van azóta.
(egy éve léptem ki hati kereskedésből az oldalazása miatt, azóta kis papírozom).
Hati ezidő alatt ugyanott van
na ugorjunk.
Lássuk Buxot.