Re: nincs cím
Hathor Előzmény: #663082Egyébként Mackó úr nem tudja, hogy itt hatizunk régóta együtt.
Mert csak amióta kis papírozom, azóta kezdett el figyelni..
Addig ott a kicsiket osztotta.. de jött valaki aki ott keresni is tudott..
na ez felfoghatatlan volt számára.
Aztán ez van azóta.
(egy éve léptem ki hati kereskedésből az oldalazása miatt, azóta kis papírozom).
Hati ezidő alatt ugyanott van
na ugorjunk.
Lássuk Buxot.