Regisztráció Elfelejtett jelszó

E-Star

Re: nincs cím

#660230 Ferenc86 Előzmény: #660227

216 lett, kicsit kevesebb mint amire számítottam, de újabb 7% profit. Köszönjük a részvételt, most már tényleg pihenek. Eladó meg alig maradt a könyvbe.

Re: nincs cím

#660229 exmnbs1 Előzmény: #660227

Cég Aj. Vétel

1 1 526 db 216 HUF

1 2 5 000 db 215 HUF

1 1 2 450 db 212 HUF

2 2 2 000 db 210 HUF

2 2 3 000 db 209 HUF

Eladás Cég Aj.

220 HUF 200 db 1 1

222 HUF 900 db 1 1

223 HUF 2 500 db 1 1

225 HUF 599 db 2 2

230 HUF 130 db 1 1

Napi min: 216 HUF Napi max: 216 HUF

Nyitó: 216 HUF Előző záró: 201 HUF

Utolsó kötés: 216 HUF, 775 db (2013.09.13. 09:00:26)

Összforgalom: 24 kötés, 11 326 db, 2 446 416 HUF

Re: nincs cím

#660224 exmnbs1 Előzmény: #660220

érdekes hogy van olyan aki a mérlegfőösszeget is mmeghaladó kapitalizációt gondol)))))))

Re: nincs cím

#660223 Ferenc86 Előzmény: #660220

Hozom lejjebb ha kell, csak nem akarok riadalmat kelteni az eladói oldalon ha nagyon előre hozom a 4k-t.

Re: nincs cím

#660220 Zotya32 Előzmény: #660217

225...

Fecó necces szinten áll, a jelenlegi helyzet szerint

ui.: most itt kezdődik a 10 ft-os játék.. re: 235/225

Re: nincs cím

#660215 Lew82 Előzmény: #660213

Nincs mit. Valószínűleg az MTI-Eco hozta le hibásan a hírt, így mindenki az 1,6 Mrd HUF-ot írta meg az 1,6m EUR-ral szemben...

Re: nincs cím

#660212 Zotya32 Előzmény: #660207

lesz ez majdnem felső limit is :)

ui.: lehet, mégsem.. kezdődik a mozgolódás a könyvben.. re: 227

újra 237...

figyelni...

3k-val 10 ft difi az indiben... megint 227 :)

Re: nincs cím

#660211 Grizzly Géza Előzmény: #660202

Ok,ok,ne húzd fel magad :) Próbáltam a kötvényesek fészére feltolni az infókat,de lájkolni kellene az oldalt :) Egyébként ha jól látom nagyon ritka a hozzászólás és csak 45 lájkoló van,van egy olyan érzésem,hogy beszopatják őket... Remélem prfecó sok köszvényessel van kapcsolatban