Majd visszaveszed 241-ért ;)
Majd visszaveszed 241-ért ;)
216 lett, kicsit kevesebb mint amire számítottam, de újabb 7% profit. Köszönjük a részvételt, most már tényleg pihenek. Eladó meg alig maradt a könyvbe.
Cég Aj. Vétel
1 1 526 db 216 HUF
1 2 5 000 db 215 HUF
1 1 2 450 db 212 HUF
2 2 2 000 db 210 HUF
2 2 3 000 db 209 HUF
Eladás Cég Aj.
220 HUF 200 db 1 1
222 HUF 900 db 1 1
223 HUF 2 500 db 1 1
225 HUF 599 db 2 2
230 HUF 130 db 1 1
Napi min: 216 HUF Napi max: 216 HUF
Nyitó: 216 HUF Előző záró: 201 HUF
Utolsó kötés: 216 HUF, 775 db (2013.09.13. 09:00:26)
Összforgalom: 24 kötés, 11 326 db, 2 446 416 HUF
223
ui.: 216 nyitó
Fecó, 775 db-on múlt, hogy elment mind.. necces volt :)
Az már reálisabb talán,akkor éves 3,2mx300/52,6m~18Ft
érdekes hogy van olyan aki a mérlegfőösszeget is mmeghaladó kapitalizációt gondol)))))))
Hozom lejjebb ha kell, csak nem akarok riadalmat kelteni az eladói oldalon ha nagyon előre hozom a 4k-t.
225...
Fecó necces szinten áll, a jelenlegi helyzet szerint
ui.: most itt kezdődik a 10 ft-os játék.. re: 235/225
Netbroki meg az eladási oldalt nem írja ki...
Nincs mit. Valószínűleg az MTI-Eco hozta le hibásan a hírt, így mindenki az 1,6 Mrd HUF-ot írta meg az 1,6m EUR-ral szemben...
Köszi
lesz ez majdnem felső limit is :)
ui.: lehet, mégsem.. kezdődik a mozgolódás a könyvben.. re: 227
újra 237...
figyelni...
3k-val 10 ft difi az indiben... megint 227 :)
Ok,ok,ne húzd fel magad :) Próbáltam a kötvényesek fészére feltolni az infókat,de lájkolni kellene az oldalt :) Egyébként ha jól látom nagyon ritka a hozzászólás és csak 45 lájkoló van,van egy olyan érzésem,hogy beszopatják őket... Remélem prfecó sok köszvényessel van kapcsolatban
A PF cikke hibás:
A Társaság beszámolóit 2011. második negyedévétől euró ban teszi közzé.
2013 H1 Üzleti év eredménye: 1,687 millió EUR ~ 506 millió HUF
Jó a random is mostmár! 224-en állok eladáson. +10% -ra számítok.