http://postimg.org/image/ye3t6ju3x/
előzetes várakozásom volt.
Most bent vagyunk a zónában, hamarosan elérve a 38.2öt.
http://postimg.org/image/ye3t6ju3x/
előzetes várakozásom volt.
Most bent vagyunk a zónában, hamarosan elérve a 38.2öt.
Ezt most nekem?
Tökre nem értelek, egyrészt nem is volt vitám Hathor-ral, másrészt meg hetes, havi chartot nézek aranyban (1964. hozzászólás), ő pedig jóval rövidebb chartot néz. Harmadrészt meg beírtam, hogy 1430-1440-ről csak a shortot keresném (felette long), és úgy látom, hogy bejött.
Azt is írtam, hogy ez az ~1360 ideig óráig tartani fogja, de elengedi hamarosan.
az a gond még nem is értik miről beszélek..ha fikázni kell akkor ott nyargalásznak az első sorban..de ha a szakmaiság ott van valahol akkor lapítanak.
tán azt, hogy igaza volt..pontosan ott pattant ahol mondta.
Mit kellene mondanom? Megköszönni? Vagy nem értem.
Teljesen eltérő idősíkot írtunk.
az ék végéből még felfelé várod? akkor a naposon húzott 38-at átviszi bőven
Gold továbbra is csökkenő ék tetejénél leszorító tetőnél.
Áhh.. most nem kell mondania semmit.
Szóra sem érdemes..
vannak érdekesebb dolgok ma ,-)
Trolloknak kéne mondaniuk valamit..
de sebaj.
http://www.kitco.com/charts/livegold.html
tán mondanod kéne valamit Hathornak..
megy ám, de mit látsz 1360-nál?
akkor már inkább 1345-1352, nem? De az is egy ronggyá tesztelt támasz, szóval szerintem simán elesik 1-2 nap gondolkodás után.
30 felett stoppolt ki :)
ez okos szólás volt, de Én se vadásztam, hanem beálltam megfelelő szintjeimre... Aztán most éppen nem teljesült :)