Regisztráció Elfelejtett jelszó

Arany

Re: nincs cím

#658943 ikszf Előzmény: #658920

Ezt most nekem?

Tökre nem értelek, egyrészt nem is volt vitám Hathor-ral, másrészt meg hetes, havi chartot nézek aranyban (1964. hozzászólás), ő pedig jóval rövidebb chartot néz. Harmadrészt meg beírtam, hogy 1430-1440-ről csak a shortot keresném (felette long), és úgy látom, hogy bejött.

Azt is írtam, hogy ez az ~1360 ideig óráig tartani fogja, de elengedi hamarosan.

Re: nincs cím

#658920 Ibiza Előzmény: #658918

az a gond még nem is értik miről beszélek..ha fikázni kell akkor ott nyargalásznak az első sorban..de ha a szakmaiság ott van valahol akkor lapítanak.

Re: nincs cím

#658918 Előzmény: #658913

Biztos itt is bennfenntes infoi voltak.

SEC-et a nyakába!

Re: nincs cím

#658839 ikszf Előzmény: #657516

Mit kellene mondanom? Megköszönni? Vagy nem értem.

Teljesen eltérő idősíkot írtunk.

Re: nincs cím

#657521 Hathor Előzmény: #657516

Áhh.. most nem kell mondania semmit.

Szóra sem érdemes..

vannak érdekesebb dolgok ma ,-)

Trolloknak kéne mondaniuk valamit..

de sebaj.

Re: nincs cím

#656994 ikszf Előzmény: #656952

megy ám, de mit látsz 1360-nál?

akkor már inkább 1345-1352, nem? De az is egy ronggyá tesztelt támasz, szóval szerintem simán elesik 1-2 nap gondolkodás után.

Re: nincs cím

#656556 Kissherceg Előzmény: #656524

ez okos szólás volt, de Én se vadásztam, hanem beálltam megfelelő szintjeimre... Aztán most éppen nem teljesült :)