Regisztráció Elfelejtett jelszó

E-Star

Re: nincs cím

#657054 Zotya32 Előzmény: #657050

ezt sem tőzsdén adták el, mert aug. 5-én 5k volt a forgalom.... :))

6-án meg 4k forgalom volt... és elvileg 12k-t adott el a csöves...

vagy már 5-én is szórták? de akkor összesen a 2 nap nem volt 10k :)

7-8-9-10-én volt 44-20-20-30-ks forgalom (kerekítve) ez 114k

Re: nincs cím

#656986 exmnbs1 Előzmény: #656982

és ez a London lép most le szvsz

sietős nekik

jön a kgy azért nem kussolhattak tovább

Re: nincs cím

#656973 exmnbs1 Előzmény: #656876

kamus kamuzza a zárót

Cég Aj. Vétel

1 1 531 db 82 HUF

2 2 950 db 81 HUF

3 3 2 855 db 80 HUF

2 2 2 400 db 79 HUF

2 2 5 200 db 78 HUF

Eladás Cég Aj.

85 HUF 5 967 db 3 3

86 HUF 381 db 1 1

87 HUF 2 603 db 4 4

88 HUF 920 db 2 2

89 HUF 400 db 1 1

Napi min: 81 HUF Napi max: 90 HUF

Nyitó: 90 HUF Előző záró: 83 HUF

Utolsó kötés: 82 HUF, 19 db (2013.09.05. 17:05:11)

Összforgalom: 62 kötés, 32 327 db, 2 715 286 HUF

Indikatív ár: 82 HU

Re: nincs cím

#656876 exmnbs1 Előzmény: #656759

gondolom te képtelen vagy napközi forgalmat értelmezni

Cég Aj. Vétel

1 1 1 000 db 82 HUF

2 2 950 db 81 HUF

2 2 2 650 db 80 HUF

2 2 2 400 db 79 HUF

2 2 5 200 db 78 HUF

Eladás Cég Aj.

86 HUF 881 db 1 1

87 HUF 1 403 db 2 2

88 HUF 1 920 db 3 3

89 HUF 1 300 db 3 3

90 HUF 750 db 2 2

Napi min: 81 HUF Napi max: 90 HUF

Nyitó: 90 HUF Előző záró: 83 HUF

Utolsó kötés: 87 HUF, 95 db (2013.09.05. 13:44:07)

Összforgalom: 54 kötés, 27 508 db, 2 309 578 HUF

yo erős a vételi

kinéz az új ATL ma is ha jön

Re: nincs cím

#656759 Hathor Előzmény: #656752

Troll 1,3 előjött.

Troll2 ebédet főz? :D

délután occóbb lesz, mondják a tapasztalt kollégák itt előttem..

fél5 és 5között.. még ezt is tudják.

Re: nincs cím

#656758 macika Előzmény: #656755

sapkásnál megy ám a hígítás rendesen ))

mondjuk ha kivezetnék kinek fogja eladni az kérdés

biztos a nyami mamának ))

re vegyen maciúr 500 ))))))))))))

Re: nincs cím

#656732 walex Előzmény: #656671

Na, azért a tolvajmédia se kutya.

re: 211 alatt nem emelünk tőkét.

Most 1 Ft körül van.

Re: nincs cím

#656677 Zotya32 Előzmény: #656673

diszkont? délután lesz ez olcsóbb is, fél 5 és 5 között. :)

70-75 közt lehet majd vásárolni :))