Re: nincs cím 2013. szeptember 5. 11:09 Hathor Előzmény: #656752 Troll 1,3 előjött. Troll2 ebédet főz? :D délután occóbb lesz, mondják a tapasztalt kollégák itt előttem.. fél5 és 5között.. még ezt is tudják.