Regisztráció Elfelejtett jelszó
Hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

E-Star

Re: nincs cím

#656233 exmnbs1 Előzmény: #656224

hát még mindjárt hogy meghökkensz

E-Star mérlegben

Vindicatum felé tőkenyújtásért 760mHUF kölcsöntőke mint rövidtávú követelés

sajna vindicatum erről megfeledkezett, nála ilyen nagyságrend nincs

arról nem beszélve hogy ilyen híradás 2012-ben véletlen sem volt.......

Re: nincs cím

#656224 Hathor Előzmény: #656200

Indul a munka, keresgélés

csődkutatás, idegtépés..

megszokhatsz vagy megszökhetsz

trollok szaván meghökkensz.

Re: nincs cím

#656223 exmnbs1 Előzmény: #656212

Az egyéb követelések összege 333.162 eFt.

ÁFA 3 eFt

Szállíttói túlfizetés 118 eFt

Letét, kaució 22.000 eFt

Vásárolt követelések 311.041 eFt

ÖSSZESEN: 333.162 eFt

"véletlen" kifelejtette kinek is tartoznak cirka 350m-val rövidtávon (((((((

Re: nincs cím

#656216 exmnbs1 Előzmény: #656210

hát nem elfüstölték még a sajáttőkéjüket is az e-star cs.a. miatt((((

08. B. Forgóeszközök (09.+10.+11.+12. sor) 1 241 340 187

09. I. KÉSZLETEK 0 0

10. II. KÖVETELÉSEK 1 241 339 751

11. III. ÉRTÉKPAPÍROK 0 0

12. IV. PÉNZESZKÖZÖK 0 436

13. C. Aktív idobeli elhatárolások 0 279

14. ESZKÖZÖK (AKTÍVÁK) ÖSSZESEN (01. + 08. + 13. sor) 1 241 347 663

Sorszám

A tétel megnevezése 2011.12.31.

Elozo évek

módosításai

2012.12.31.

a b c d e

15. D. Saját toke (16.+18.+19.+20.+21.+22.+23. sor) 500 -13 316

16. I. JEGYZETT TOKE 500 500

17. 16. sorból: visszavásárolt tulajdonosi részesedés névértéken 0 0

18. II. JEGYZETT, DE MÉG BE NEM FIZETETT TOKE (-) 0 0

19. III. TOKETARTALÉK 0 0

20. IV. EREDMÉNYTARTALÉK 0 0

21. V. LEKÖTÖTT TARTALÉK 0 0

22. VI. ÉRTÉKELÉSI TARTALÉK 0 0

23. VII. MÉRLEG SZERINTI EREDMÉNY 0 -13 816

24. E. Céltartalékok 0 0

25. F. Kötelezettségek (26.+27.+28. sor) 741 360 782

26. I. HÁTRASOROLT KÖTELEZETTSÉGEK 0 0

27. II. HOSSZÚ LEJÁRATÚ KÖTELEZETTSÉGEK 0 0

28. II. RÖVID LEJÁRATÚ KÖTELEZETTSÉGEK 741 360 782

29. G. Passzív idobeli elhatárolások 0 197

30. FORRÁSOK (PASSZÍVÁK) ÖSSZESEN (15.+24.+25.+29. sor) 1 241 347 663

Kelt: B u d a p e s t , 2 0 1 3 . 0 5 . 2 4 .

P.H.

Források (passzívák)

2012. december 31.

1 2

A vállalkozás vezetoje (képviseloje

Re: nincs cím

#656210 exmnbs1 Előzmény: #656206

Vindicatum eredménykimutatás

I. Értékesítés nettó árbevétele 0 29 794 01.

II. Aktivált saját teljesítmények értéke 0 0 02.

III. Egyéb bevételek 0 12 03.

III.sorból: visszaírt értékvesztés 0 0 04.

IV. Anyagjellegu ráfordítások 0 42 467 05.

V. Személyi jellegu ráfordítások 0 114 06.

VI. Értékcsökkenési leírás 0 258 07.

VII. Egyéb ráfordítások 0 468 08.

VII.sorból: értékvesztés 0 0 09.

A. ÜZEMI (ÜZLETI) TEVÉKENYSÉG EREDMÉNYE(I.±II.+III.-IV.-V.-VI.-VII.) 0 -13 501 10.

VIII. Pénzügyi muveletek bevételei 0 1 11.

IX. Pénzügyi muveletek ráfordításai 0 256 12.

B. PÉNZÜGYI MUVELETEK EREDMÉNYE (VIII.-IX.) 0 -255 13.

C. SZOKÁSOS VÁLLALKOZÁSI EREDMÉNY (±A.±B.) 0 -13 756 14.

X. Rendkívüli bevételek 0 0 15.

XI. Rendkívüli ráfordítások 0 0 16.

D. RENDKÍVÜLI EREDMÉNY (X.-XI.) 0 0 17.

E. ADÓZÁS ELOTTI EREDMÉNY (±C.±D.) 0 -13 756 18.

XII. Adófizetési kötelezettség 0 60 19.

F. ADÓZOTT EREDMÉNY (±E.-XII.) 0 -13 816 20.

G. MÉRLEG SZERINTI EREDMÉNY 0 -13 816 21.

Kelt: B

Re: nincs cím

#656206 exmnbs1 Előzmény: #656200

na akkor lássuk miről is terelsz

közeleg a másodfokú ítélet a felszámolás kezdetével

óriási bukta a késve közrebocsátott tavalyi, az auditor által ellenvéleményezett mnyp mérlegben

no a konszolidáltban sem lesz másképp de az még ki sem jött

ha belenéz a bíró "biztos" lelkiismeret furdalása lesz, amiért a tv miatt kénytelen elkaszálni őket))))

Re: nincs cím

#656205 macika Előzmény: #656204

majd pánik hígít mint mindig

lásd kreg

itt meg f.a-nál , ha bekövetkezik - meg tökmindegy mit csinál

Re: nincs cím

#656204 Sly-- Előzmény: #656200

Sürgősen kezeltesd magad, mielőtt nem lesz túl késő.

Előtte nézd meg a számládat, hogy áll és kié is apad...

Re: nincs cím

#656200 Hathor Előzmény: #656186

Legszentebb kenyerem....

KEG és E-star oly nekem,

mint a legszentebb kenyerem,

fogyasztanám őket éjjel nappal,

sok troll ember vív ezzel azzal.

Azt kiáltják csőd lesz, kampec

ennek annyi, most vége lesz.

Buta ember ki bele vesz,

mondja mindig ugyanezt.

Mi van öcsém? Mit hadoválsz?

Hathor komát itt provokálsz?

Bukott lelked a pokolban,

élt életed most romokban..

Köszönheted ezt magadnak,

számláid már apadnak..

demo lett a kenyered,

saját kajád eheted..

Re: nincs cím

#656191 exmnbs1 Előzmény: #656186

egyébként pedig nézz utána mi is a depresszió

fő tünete hogy nem kommunikál az illető