az sapkás újságos bakternak )
http://index.hu/kulfold/hirek/2013/09/04/nyilvanos_megszegyenitesre_iteltek_egy_ferfit_ohioban/
az sapkás újságos bakternak )
http://index.hu/kulfold/hirek/2013/09/04/nyilvanos_megszegyenitesre_iteltek_egy_ferfit_ohioban/
hát még mindjárt hogy meghökkensz
E-Star mérlegben
Vindicatum felé tőkenyújtásért 760mHUF kölcsöntőke mint rövidtávú követelés
sajna vindicatum erről megfeledkezett, nála ilyen nagyságrend nincs
arról nem beszélve hogy ilyen híradás 2012-ben véletlen sem volt.......
Indul a munka, keresgélés
csődkutatás, idegtépés..
megszokhatsz vagy megszökhetsz
trollok szaván meghökkensz.
Az egyéb követelések összege 333.162 eFt.
ÁFA 3 eFt
Szállíttói túlfizetés 118 eFt
Letét, kaució 22.000 eFt
Vásárolt követelések 311.041 eFt
ÖSSZESEN: 333.162 eFt
"véletlen" kifelejtette kinek is tartoznak cirka 350m-val rövidtávon (((((((
hát nem elfüstölték még a sajáttőkéjüket is az e-star cs.a. miatt((((
08. B. Forgóeszközök (09.+10.+11.+12. sor) 1 241 340 187
09. I. KÉSZLETEK 0 0
10. II. KÖVETELÉSEK 1 241 339 751
11. III. ÉRTÉKPAPÍROK 0 0
12. IV. PÉNZESZKÖZÖK 0 436
13. C. Aktív idobeli elhatárolások 0 279
14. ESZKÖZÖK (AKTÍVÁK) ÖSSZESEN (01. + 08. + 13. sor) 1 241 347 663
Sorszám
A tétel megnevezése 2011.12.31.
Elozo évek
módosításai
2012.12.31.
a b c d e
15. D. Saját toke (16.+18.+19.+20.+21.+22.+23. sor) 500 -13 316
16. I. JEGYZETT TOKE 500 500
17. 16. sorból: visszavásárolt tulajdonosi részesedés névértéken 0 0
18. II. JEGYZETT, DE MÉG BE NEM FIZETETT TOKE (-) 0 0
19. III. TOKETARTALÉK 0 0
20. IV. EREDMÉNYTARTALÉK 0 0
21. V. LEKÖTÖTT TARTALÉK 0 0
22. VI. ÉRTÉKELÉSI TARTALÉK 0 0
23. VII. MÉRLEG SZERINTI EREDMÉNY 0 -13 816
24. E. Céltartalékok 0 0
25. F. Kötelezettségek (26.+27.+28. sor) 741 360 782
26. I. HÁTRASOROLT KÖTELEZETTSÉGEK 0 0
27. II. HOSSZÚ LEJÁRATÚ KÖTELEZETTSÉGEK 0 0
28. II. RÖVID LEJÁRATÚ KÖTELEZETTSÉGEK 741 360 782
29. G. Passzív idobeli elhatárolások 0 197
30. FORRÁSOK (PASSZÍVÁK) ÖSSZESEN (15.+24.+25.+29. sor) 1 241 347 663
Kelt: B u d a p e s t , 2 0 1 3 . 0 5 . 2 4 .
P.H.
Források (passzívák)
2012. december 31.
1 2
A vállalkozás vezetoje (képviseloje
Jól emlékszel! (most kivételesen :-)
Vindicatum eredménykimutatás
I. Értékesítés nettó árbevétele 0 29 794 01.
II. Aktivált saját teljesítmények értéke 0 0 02.
III. Egyéb bevételek 0 12 03.
III.sorból: visszaírt értékvesztés 0 0 04.
IV. Anyagjellegu ráfordítások 0 42 467 05.
V. Személyi jellegu ráfordítások 0 114 06.
VI. Értékcsökkenési leírás 0 258 07.
VII. Egyéb ráfordítások 0 468 08.
VII.sorból: értékvesztés 0 0 09.
A. ÜZEMI (ÜZLETI) TEVÉKENYSÉG EREDMÉNYE(I.±II.+III.-IV.-V.-VI.-VII.) 0 -13 501 10.
VIII. Pénzügyi muveletek bevételei 0 1 11.
IX. Pénzügyi muveletek ráfordításai 0 256 12.
B. PÉNZÜGYI MUVELETEK EREDMÉNYE (VIII.-IX.) 0 -255 13.
C. SZOKÁSOS VÁLLALKOZÁSI EREDMÉNY (±A.±B.) 0 -13 756 14.
X. Rendkívüli bevételek 0 0 15.
XI. Rendkívüli ráfordítások 0 0 16.
D. RENDKÍVÜLI EREDMÉNY (X.-XI.) 0 0 17.
E. ADÓZÁS ELOTTI EREDMÉNY (±C.±D.) 0 -13 756 18.
XII. Adófizetési kötelezettség 0 60 19.
F. ADÓZOTT EREDMÉNY (±E.-XII.) 0 -13 816 20.
G. MÉRLEG SZERINTI EREDMÉNY 0 -13 816 21.
Kelt: B
az e-os az itt is kevert nem? valami volt, de lehet rosszul emlékszem rá
http://www.napi.hu/magyar_vallalatok/kiderult_mibol_el_orban_leendo_veje.563516.html
na akkor lássuk miről is terelsz
közeleg a másodfokú ítélet a felszámolás kezdetével
óriási bukta a késve közrebocsátott tavalyi, az auditor által ellenvéleményezett mnyp mérlegben
no a konszolidáltban sem lesz másképp de az még ki sem jött
ha belenéz a bíró "biztos" lelkiismeret furdalása lesz, amiért a tv miatt kénytelen elkaszálni őket))))
majd pánik hígít mint mindig
lásd kreg
itt meg f.a-nál , ha bekövetkezik - meg tökmindegy mit csinál
Sürgősen kezeltesd magad, mielőtt nem lesz túl késő.
Előtte nézd meg a számládat, hogy áll és kié is apad...
Azt gyanítom,hogy bevásároltál ;)
Legszentebb kenyerem....
KEG és E-star oly nekem,
mint a legszentebb kenyerem,
fogyasztanám őket éjjel nappal,
sok troll ember vív ezzel azzal.
Azt kiáltják csőd lesz, kampec
ennek annyi, most vége lesz.
Buta ember ki bele vesz,
mondja mindig ugyanezt.
Mi van öcsém? Mit hadoválsz?
Hathor komát itt provokálsz?
Bukott lelked a pokolban,
élt életed most romokban..
Köszönheted ezt magadnak,
számláid már apadnak..
demo lett a kenyered,
saját kajád eheted..
nem értem minek bérelték fel már megint mikor a keg kidobta