Re: nincs cím
macika Előzmény: #656206az e-os az itt is kevert nem? valami volt, de lehet rosszul emlékszem rá
http://www.napi.hu/magyar_vallalatok/kiderult_mibol_el_orban_leendo_veje.563516.html
az e-os az itt is kevert nem? valami volt, de lehet rosszul emlékszem rá
http://www.napi.hu/magyar_vallalatok/kiderult_mibol_el_orban_leendo_veje.563516.html