Regisztráció Elfelejtett jelszó

E-Star

Re: nincs cím

#656189 exmnbs1 Előzmény: #656186

beültető, igyekezz

mert még nem fizetnek ki, amellett még buksz is a reggel bemutatott pakkoddal

a csődöt nem kell várni mert van

a felszámolás kopogtat már

Re: nincs cím

#656186 Hathor Előzmény: #656183

Semmiféle életét bebukó, pénzét elbukott, megkeseredett, depressziós, életunt, csődváró, árfolyamesésre izguló, papír nélküli, pókhálós csődös troll véleménye nem érdekel.

Re: nincs cím

#656179 Nyeretlen_Keteves Előzmény: #656165

Téged ma megszállt az ihlet? vagy csak elraboltak az idegenek mint Pataky Attilát? Mondjuk, vele az a probléma, hogy visszhozták...

Re: nincs cím

#656165 Hathor Előzmény: #656160

A depresszió, és mélynyomor ártalmas nagyon az egészségre..

nem lehet állandó halálvárásban élni..

nem lehet mindig a rosszat várni..

nem lehet állandóan sírni..

Az élet szép! Tanulj meg élni!

Ma is süt kint a nap, lépj ki a celládból, szagolj bele a levegőbe..

hagyd ott pudvás celládat, a fekete lyukat..

hagyd el bukott életedet

Hathor

Re: nincs cím

#656163 exmnbs1 Előzmény: #656159

Cég Aj. Vétel

1 1 600 db 95 HUF

1 1 500 db 94 HUF

1 1 800 db 93 HUF

1 1 120 db 92 HUF

1 2 1 700 db 90 HUF

Eladás Cég Aj.

77 HUF 7 583 db 2 3

100 HUF 2 500 db 2 2

103 HUF 800 db 3 3

104 HUF 600 db 1 1

105 HUF 2 590 db 3 3

Napi min: 0 HUF Napi max: 0 HUF

Nyitó: 0 HUF Előző záró: 96 HUF

Indikatív ár: 82 HUF

Re: nincs cím

#656154 exmnbs1 Előzmény: #656152

minden délután nagyobb pakk beöntése megy

úgy látszik már tudja az ítéletet