Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: nincs cím

Hathor Előzmény: #656160

A depresszió, és mélynyomor ártalmas nagyon az egészségre..

nem lehet állandó halálvárásban élni..

nem lehet mindig a rosszat várni..

nem lehet állandóan sírni..

Az élet szép! Tanulj meg élni!

Ma is süt kint a nap, lépj ki a celládból, szagolj bele a levegőbe..

hagyd ott pudvás celládat, a fekete lyukat..

hagyd el bukott életedet

Hathor