Re: nincs cím
Hathor Előzmény: #656160A depresszió, és mélynyomor ártalmas nagyon az egészségre..
nem lehet állandó halálvárásban élni..
nem lehet mindig a rosszat várni..
nem lehet állandóan sírni..
Az élet szép! Tanulj meg élni!
Ma is süt kint a nap, lépj ki a celládból, szagolj bele a levegőbe..
hagyd ott pudvás celládat, a fekete lyukat..
hagyd el bukott életedet
Hathor