Re: nincs cím 2013. szeptember 4. 9:23 Hathor Előzmény: #656179 "Megalapítom az optimisták iskoláját" Részlet Koszto könyvből: http://postimg.org/image/gf5ezf3tj/ http://postimg.org/image/mf2cuk3dj/