Regisztráció Elfelejtett jelszó

BUX 1312

hati 4ó-n elkezdhetné a …

#646689 Borska

hati 4ó-n elkezdhetné a boll alsó szallagját tolni, azon leszánkázhatna egy jó ideig......

legalább is shortos szemüveggel ez lenne az ideális

de egy tépéssel simán megtörténhet ez fölfelé is 18600at átszabva ki tudja hol állna meg

kinnt csúcson tetőznek, fene tudja mit hoznak össze ebből így nyárközepén

Re: nincs cím

#646683 BudFox Előzmény: #646680

csak december végén szokott lenni ilyen pangás...nem pedig a nyár közepén...

teljesen lepangott a BÉT.

Re: nincs cím

#646682 BudFox Előzmény: #646453

Az OTP ilyen USA mellett is nagyon esik...ha lesz egy olyan nap amikor az USA -ban normális esés lesz, az OTP padlót fog !!! felfüggesztik -10 % -on az biztos.

Re: nincs cím

#646680 Csilla76 Előzmény: #646678

tényleg nincsen egy kötés sem benne? én még ilyet nem láttam. azt hittem rossz a rendszer.

Nem egyszerű ez a szakma…

#646234 Aptiti

Nem egyszerű ez a szakma...

Jó hétvégét mindenkinek!

Látom az én eladásaim ke…

#646231 Aptiti

Látom az én eladásaim kellettek a hati emelkedéshez.

A végét szépen meghúzták. Záródott még pár kontim.

Így a legjobb a hétvége. 50% nyerő a zsebbe a többi a csőbe.

eddig nem úgy alakul aho…

#646222 Borska

eddig nem úgy alakul ahogy gondoltam, legalább is rövidbe nem, ez az adat ezek szerint tovább fűti a beteges beállítottságot, miszerint minnél rosszab annál jobb

nem egyszerű itt kereskedni, semmilyen fronton

Re: nincs cím

#646220 Borska Előzmény: #646217

:) én is kipateroltam mindent , mármint forex és árutőzsde szinten, csak úgy csattogtak a stoppok,

hati még megvan , de amint látom ide is átragadt az überoptimizmus :)

Ilyenkor már magas az ad…

#646217 Aptiti

Ilyenkor már magas az adrenalin és olyan megkönnyebbülés, hogy bármerre is megy az árfolyam nekem jó:)

kiszórtam a longjaim fel…

#646215 Aptiti

kiszórtam a longjaim felét 500 körül. Jobb a békesség.

Re: nincs cím

#646206 Borska Előzmény: #646202

és a piacok is észre fogják ezt venni, illetve feldolgozzák aggyal

amire szerintem érdemes figyelni

arany, ha visszamegy 1307-10 es sávja alá (reményeim szerint így tesz ) azzal beteljesülne a sávjának törése , és irány az ujabb alj

eur/usd folyamatos morzsolódás olyan 50-60pipet ledob szerintem estig

dax/s&P 0,5-0,7% körüli esés, akkor elindulhat talán egy korrekció

bux napi minimumon zár, hti pedig jövő héten eléri a 18K-t

kiderül, én ilyen forgatókönyv félére számítok, lehet csalódok és félre lőttem a dolgokat

Re: nincs cím

#646202 Borska Előzmény: #646198

folyamatában kell figyelni, ez így összességében nem rossz, borítékolható a FED pénzpumpa mérséklése, ha nem is teljes leállással, de fél,negyed gőzre kapcsolással

este ha jól sejtem lesz valami fed komment, lehet ott utalnak valamire , valamikor, valakik :) :) :)