Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: nincs cím

Borska Előzmény: #646198

folyamatában kell figyelni, ez így összességében nem rossz, borítékolható a FED pénzpumpa mérséklése, ha nem is teljes leállással, de fél,negyed gőzre kapcsolással

este ha jól sejtem lesz valami fed komment, lehet ott utalnak valamire , valamikor, valakik :) :) :)